Viagra Saadavus

Zmieni Stany Zjednoczone w kraj Trzeciego Świata?
W 1950 roku Biali stanowili 89% populacji Ameryki. Legalna imigracja wzrastała z 300.000 w roku 1965 do 1.000.000 dzisiaj. Około 90% tych legalnych imigrantуw to kolorowi. Do roku 2050 mniej niż 50% ludzi poniżej 18 roku życia będzie Biała. W 1970 roku 2,369,000 Latynos уw żyło w Kalifornii, teraz jest ich ponad 12,939,000. 53% wszystkich legalnych imigrantуw ktуrzy osiedlili się w Kalifornii od 1973 jest pod opieką socjalną. W obrębie dekady, koszty imigracji podniosą się do 108 miliardуw dolarуw rocznie.
PORWANY ZGWAŁCONY TORTUROWANY ZAMORDOWANA.
Żadnych zarejestrowanych kosztуw nienawiści.
Żadnego narodowego zasięgu mediуw.
„. Terror zaczął się pobiciem i piractwem samochodowym, następnie doszło do śmiertelnego postrzału i skończyło się pięcioma brutalnymi gwałtami i czterema morderstwami. Na dodatek istnieją przesłanki co do braci do trzech oddzielnych scenariuszy kryminalnych. ”
LANSDOWNE – 25 lipca, 2001 roku. Policja stara się zatrzymać gwałciciela, ktуry zgwałcił 11-letnią dziewczynkę poprzedniej nocy. Dzisiaj po raz pierwszy jej matka zgodziła się opowiedzieć o tym brutalnym doświadczeniu.
TE PRZYKŁADY SĄ TYLKO WIERZCHOŁKIEM GУRY LODOWEJ!
FAKTY NA TEMAT PRZESTĘPSTW NIENAWIŚCI.
Ze wszystkich 1.700.000 międzyrasowych przestępstw w ciągu roku, 90% z nich to przestępstwa popełniane przez Czarnych na Białych. Każdego roku Czarni gwałcą 30.000 Białych kobiet. (mniej niż 35% wszystkich gwałtуw jest zgłaszana na policję, dlatego prawdziwą liczbę szacuje się na 100.000). Mniej więcej 1 na 50 czarnych mężczyzn jest nosicielem HIV lub AIDS. Mniej więcej 1 na 4 czarnych mężczyzn jest nosicielem chorуb wenerycznych. Czarni mężczyźni są 15 razy bardziej narażeni na zakażenie wirusem HIV niż Biali. Czarni 50 razy więcej niż Biali są skłonni popełniać indywidualne przestępstwa międzyrasowe. Czarni 250 razy więcej są skłonni do popełniania przestępstw międzyrasowych w grupach zorganizowanych niż Biali. Czarni popełniają więcej i bardziej brutalnie przestępstwa na Białych, niż odwrotnie. Czarni popełniając przestępstwo w 56% wybierają Białe ofiary, Biali popełniając przestępstwo tylko w 2% wybierają Czarnych na swoje ofiary. Czarni mordują Białych 18 razy częściej niż odwrotnie. Około 1 miliona Białych zostało zamordowanych, okradzionych lub zgwałconych w 1992 roku. Między 1964 a 2001 rokiem więcej niż 60.000 Białych zostało zamordowanych w międzyrasowych mordach w USA (porуwnaj to z 58.000 zabitych Amerykanуw w Wietnamie, czy 38.000 zabitych w Korei). Prawie jeden z trzech czarnych mężczyzn jest teraz w więzieniu, lub staje przed legalnym wymiarem sprawiedliwości.
Te statystyki pokazują przewagę Czarnych w popełnianiu przestępstw. Jednak trzeba pamiętać, że klasyfikacja „Biały” jest bardzo myląca, gdyż Meksykanie i ludzie pochodzenia latynowskiego są zaliczani przez FBI do tej grupy, a Biali nie są.
Kategorie FBI zaliczające Meksykanуw, Latynos уw i Arabуw do Białych wprowadzają zamieszanie w statystykach przestępstw rasowych.
Victor Manuel Gerena jest Latynosem z Puerto Riko i b ędnie zosta ł zaklasyfikowani przez FBI jako Bia ły .
W konsekwencji, przestępstwa popełniane przez Białych są jeszcze mniejsze niż to pokazują oficjalne statystyki. Jak myślicie jak przestępstwa międzyrasowe będą wyglądać za 20-30 lat, kiedy Biali będą mniejszością?
Kilka kolorowych fotografii przedstawiających bunty na tle rasowym, ktуre stały się codziennością w USA. Białe ofiary na własnej skуrze odczuły smak „tolerancji” i „rozmaitości”.
Gang Latynosуw zgwałcił Białą kobietę w Nowym Jorku podczas gdy policjanci stali i przyglądali się. Czarni pobili Białych podczas plądrowania i podpalenia budynkуw w Ohio. Jeden Biały został zamordowany, a 12 innych trafiło do szpitala podczas ataku Czarnych w Mardi Grass w Seattle.
Te wydarzenia przedstawiają zysk nie-Białych, ponieważ policja obawia się oskarżenia o „rasową prorejestracje” lub nazwania „rasistami” przez środki masowego przekazu. Biała populacja w porуwnaniu z nie-Białymi i wspierającą ich policją, jest mniejszością, więc pomyśl kto w przyszłości będzie bronił Ciebie i Twoje dzieci. Dzisiejsza policja w USA nie chroni Cię dostatecznie od przestępstw, oni tylko narzucają nam prawo.
W państwach takich jak Zimbabwe i Południowej Afryce, gdzie Biali stali się mniej liczebni i odsunięci od siły, cała nadzieja na sprawiedliwość zniknęła. Rząd Zimbabwe wprowadził nawet politykę zabierania ziem Białych i oddawania ją w ręce Czarnych. Ten problem nie jest tak znaczący jak to, że ci Biali farmerzy są pod stałym zagrożeniem ataku – czy to gwałtu na Białych kobietach, czy mordu na farmerach przez czarne gangi. Rząd Zimbabwe zdominowany przez Czarnych nie tylko odmawia sprawiedliwego sądu nad tymi bandytami, ale nawet kwestionuje, że taki problem istnieje. Musimy uczyć się na błędach Zimbabwe i chronić byt Białych ludzi zawsze i wszędzie.
18 kwietnia Czarny gang włamał się do domu Białej rodziny. Złapali 28-letniego Brendana Jowetta i uderzali go w głowę i twarz cegłą dopуki nie stracił przytomności. Następnie zaciągnęli jego 25-letnią żonę Tonię i zgwałcili ją. Potem znaleźli siostrę Toni, 18-letnią Laurę Wiggins, ktуrą wyciągnęli i wielokrotnie gwałcili.
„Być, albo nie być” Dr William Pierce, 2000.
Istnieje 30.000 ludzkich genуw, 3.1 miliarda podstawowych par.
Sześć procent genetycznych zmian pomiędzy dwoma osobnikami ludzkimi jest spowodowane w znanym rasowym zgrupowaniu.
Kod genetyczny Białych i Czarnych jest rуżny o pełne 3,2%.
Czarni atleci mają chudsze i bardziej muskularne ciała od Białych.
Czarna młodzież szybciej reaguje na bodziec kolanowy niż Biała.
Chociaż w 1999 roku Czarni stanowili jedynie 12% społeczeństwa USA, odpowiadali za 47% zarażonych wirusem HIV (albo są bardziej narażeni na zarażenie HIV, albo są bardziej aktywni seksualnie, albo obydwie opcje. Jednak wszystko to jest obsadzone w samej biologii).
Testy IQ przeprowadzane na Czarnej i Białej młodzieży jednoznacznie wykazują, że ci drudzy osiągają znacznie lepsze wyniki.